Jakie dodatki wykorzystanie w aranżacji wnętrz?

Z roku na rok coraz większą uwagę projektantów wnętrz uzyskują rośliny. Najczęściej stosuje się kwiaty w doniczkach, a także umieszcza się je w wazonach. Niektórzy decydują się na założenie mini szklarni, aby codziennie móc pielęgnować kwiaty i wstawiać nowe bukiety do wazonu do pokoju gościnnego. Modne stały się również także roślinne wzory na fototapetach oraz innych tekstyliach. Zdecydowanie przewyższają mocne kolory i takie wyraziste ornamenty pozwalają nam uzyskać całkowicie nowy charakter wnętrza.

W aranżacji wnętrz zyskują również formy. Wciąż najbardziej cenione są geometryczne kształty, a także prostota. Żeby jednak uzyskać nowoczesne wnętrze, projektanci zalecają wprowadzić dodatkowe meble o ozdobnej formie. Możemy inspirować się europejskim wzornictwem albo zobaczyć przykłady mebli z innych regionów świata. Wprowadzenie takich elementów do naszego wnętrza ożywi całą aranżację i doda niepowtarzalnego charakteru.

Projektanci w tym roku będą stawiać na zaokrąglone meble, dzięki czemu każdy pokój będzie mógł mieć inny wystrój. Powinniśmy dokładnie zastanowić się nad meblami, które chcemy wybrać do jadalni oraz salonu, a także do sypialni. Warto przy aranżacji wnętrz skorzystać z profesjonalnej pomocy doświadczonego projektanta.

Be the first to comment on "Jakie dodatki wykorzystanie w aranżacji wnętrz?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*