Czapka – hit czy kit?

czapka kobieta

W chłodne dni marzną Ci uszy, a Ty z przekory, bądź negatywnego podejścia do czapki nie założysz jej? Mamy nadzieję, ze po przeczytaniu tego wpisu nie będziesz więcej musiała zasłaniać się kapturem lub marznąć podczas zimy.

Czapki znów wracają do modowych łask. A to przede wszystkim ze względu na ich rozmaitość. Można naprawdę mocno zaszaleć przy ich wyborze i dopasować odpowiednią do siebie, swojej urody oraz upodobań. Oczywiście nie mówię tutaj o kolorystyce, która jest niesłychanie barwna i mieni się pełną paletą, a o fasonach oraz przeróżnych detalach, bo to za ich sprawą nakrycia głowy są niesłychanie fashion.

Na co dzień proponujemy wersję light – szczególnie dla osób zniechęconych noszeniem nakryć głowy. Nieśmiertelną modową klasyką ,w dodatku pasującą do każdej twarzy jest beret. Łatwo można go wkomponować prawie we wszelką stylizację.

Efektowne kombinacje z garderobą zapewnią nam kapelusze, które przede wszystkim dodadzą szyku i elegancji. Kierunek retro na pewno sprawdzi się, kiedy kapelusz – a jest ich teraz niezmiernie wiele na rynku – połączysz z płaszczem, bądź żakietem.

Podczas jazdy na łyżwach też możesz zaszaleć. Nie będzie to żadnym faux pas, kiedy na lodowisku będziesz prezentować czapkę Lou Mistraou, które dały się poznać, jako nowe wcielenie popularnej niegdyś pilotki. Jest to jej unowocześniona wersja, która przypomina nieco kask i jest bardzo ciepła. Znakomicie sprawdzi się podczas zimowych wypadów na łyżwy, bądź narty. Nie jest to najnowocześniejszy hit, ponieważ polubiliśmy ją już kilka sezonów temu, ale nie odeszła jeszcze w zapomnienie.

Pamiętaj, że czasy, gdy czapki były passe już dawno minęły. Teraz nakrycia głowy stały się elementem obowiązkowym dla uzupełnienia stylizacji, bo jak dobrze wiesz diabeł tkwi w szczegółach. Warto podpatrzeć stylizacje gwiazd oraz modelek na wybiegach, aby przekonać się, że czapki oraz kapelusze są po prostu super!

Be the first to comment on "Czapka – hit czy kit?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*